Apie mus

Esame UAB „Rolginta“ – profesionalių santechnikų komanda.
Mūsų tikslas – tik aukščiausios kokybės vėdinimo, vandentiekio, šildymo ir nuotekų sistemų montavimas, remontas bei kiti santechnikos darbai.
Mūsų veiklos pagrindas – profesionalumas bei kokybė, kurią užtikriname sutartų įsipareigojimų vykdymas.
Visada atsižvelgiame į klientų poreikius, randame kūrybingus ir optimalius sprendimus bei pritaikome pažangias naujoves. Visa tai padeda įgyvendinti ilgai tarnaujančius sprendimus ir suteikti geriausią patirtį klientams. Įgyvendindami kiekvieną naują projektą bei vykdydami kiekvieną užduotį, siekiame sukurti komfortišką aplinką, kurioje galėtumėte jaustis gerai!

Dirbame su privačių namų savininkais, daugiabučių namų bendrijomis ir pramoniniais objektais.
Dirbame visoje Lietuvoje!

Nepriklausomai nuo to statote naujus namus ar renovuojate senus, santechnikos darbai yra labai svarbūs ir turi būti atlikti kokybiškai. UAB “Rolginta” santechnikos darbus atlieka kruopščiai, naudodami tik aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas. Jei norite, kad Jūsų būste būtų tvarkingai įrengta kanalizacija, su geru vandens nubėgimu, neatsirastų nemalonių kvapų, saugiai veiktų ir nekeltų jūsų turtui grėsmės vandentiekio sistema, o santechnikos darbai būtų atlikti greitai bei kokybiškai, susisiekite. Turime didelę patirtį, savo klientams galime pasiūlyti visus santechnikos įrengimo darbus. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantiją.
UAB “Rolginta” teikiamos santechnikos paslaugos:

Butų, kotedžų, privačių namų, verslo įmonių visi santechniniai sprendimai.
Kanalizacijos trasų (magistralių) montavimas.
– Vandentiekio (šalto, karšto ir recirkuliacinio) magistralinių vamzdynų montavimas
-Grindinio šildymo ir kolektorių montavimas
– Katilų aprišimas: oras vanduo, oras -oras, dujiniai, granuliniai
– Rekuperacija
– Kondicionieriai
Patikimumas ir kokybė.
Sudarome tikslias darbų ir medžiagų sąmatas

Lietuvoje dauguma daugiabučių yra pastatyti iki 1993 m. Jų inžinerinės sistemos yra susidėvėjusios, o pastatams dažnai reikia renovacijos. Žiemą gyventojai šąla, bet sąskaitos už šildymą išlieka aukštos.

Pastatų atnaujinimo (modernizavimo) metu yra keičiamos arba pertvarkomos namo inžinerinės sistemos, diegiamos atsinaujinančių energijos išteklių inžinerinės sistemos.

UAB “Rolginta” santechnikai atlieka daugiabučių namų vamzdynų renovacijos darbus.

Keičiame viso namo senus karšto, šalto vandentiekio ir recirkuliacijos vamzdynus. Izoliuojame naujus vamzdynus taip sumažindami šilumos nuostolius. Montuojame ir prižiūrime automatizuotus šilumos punktus, katilines bei šildymo sistemas.

Sudarome medžiagų ir darbų sąmatas. Teikiame kvalifikuotą konsultaciją ir visada pasiūlom optimalų sprendimą pagal individualią situaciją. Šioje srityje dirbame eilę metų, turime aukštos kvalifikacijos meistrus, naudojam tik kokybiškas medžiagomis todėl visiems darbams suteikiame 5 metų garantiją. Darbų metu prižiūrime tiek techninę tiek estetinę puses, dirbame kokybiškai ir tvarkingai. 

Pastatų paskirtimi ir mastu savęs neribojame.

Vidaus ir lauko inžinerinių sistemų sprendimai energetikos, logistikos,

gamybos objektams, administraciniams centrams, daugiabučiams ar

privatiems namams – jau mūsų įgyvendintų darbų sąraše.

Didžiuotumėmės galėdami į sąrašą įtraukti ir jūsų projektą.

Didelio našumo vėdinimo sistemos, skirtos oro valymui pramoninėse patalpose, sandėliuose, garažų kompleksuose, baseinuose, daugiabučiuose ir kt. vadinamas pramoniniu. Pramoninė ventiliacija skiriasi nuo buitinės ventiliacijos ne tik talpa, bet ir platesniu užduočių spektru, užtikrinančiu technologinių procesų srautą.